خبرهای ورزشی

سرمربی بارسلونا: جدایی نیمار برای باشگاه لحظه سختی بود

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا اذعان کرد که جدایی نیمار برزیلی از این تیم و رفتن او به پاری سن ژرمن، لحظه سختی برای باشگاه بود.
نیمار دا سیلوا سانتوس جونیور سوم اگست ۲۰۱۷ با ثبت رکورد ۲۲۲ میلیون یورو به باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن پیوست.
این جدایی نارضایتی هواداران بارسلونا را بعد از قهرمانی رئال مادرید رقیب آنها در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۶-۲۰۱۷ به دنبال داشت.
ارنستو والورده در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه گفت: جدایی نیمار برای باشگاه لحظه سختی بود. نمی توان آن را انکار کرد.
بارسلونا این پول را برای یافتن جایگزینی به جای نیمار سرمایه گذاری کرد و عثمان دمبله مهاجم فرانسوی را از بروسیا دورتموند به خدمت گرفت.
با این حال مصدومیت دمبله مانع از نقش آفرینی او در نیوکمپ شد. او آخرین بار ۱۶ دسامبر بازی کرد. با این حال این بازیکن ۲۰ ساله در آستانه بازگشت به تیم است.
والورده گفت: دمبله می تواند در پست های مختلف بازی کند و خیلی سریع است. ما بازیکنان زیادی داریم و تاکنون جایگزین های خوبی یافته ایم. دمبله باز می گردد و این خبر خوبی است.
سرمربی بارسلونا در مورد لیونل مسی آرژانتینی هم گفت: مسی بهترین بازیکن جهان است. او با هر توپی که به او می رسد کار فوق العاده ای انجام می دهد.
۱۵ گل مسی در لالیگا به صدرنشینی بارسلونا در لالیگا کمک کرد.
والورده گفت: ما شانس خیلی خوبی داریم که او در باشگاه ما است. پست او در میانه زمین برای او و ما خوب است. با این حال او همه جا می تواند خوب بازی کند.

نظر بدهید