خبرهای داخلی

داکترعبدالله عبدالله: حادثه صیاد، اوج جهالت هراس افگنان را نشان میدهد

با تأثر فراوان اطلاع یافتم که بار دیگر تروریستان خون‌خوار و جنایتگر شماری از هم‌وطنان ما را در قریه میرزاولنگِ ولسوالی صیاد ولایت سرپل به‌طور فجیع به شهادت رسانیده اند.
این عمل زشت و ضد انسانی تروریستان که به هیچ چیزی جز خلق خشونت، وحشت، ترور و کشتار مردمِ بی‌گناه باور ندارند، ملت و دولت افغانستان را شدیداً متأثر و سوگوار ساخت.
متاسفانه تروریستان بدکردار و قسی‌القلب در این حادثه، حتی به زنان، کودکان و سال‌خورد‌گان هم رحم نکرده و آنان را تیرباران نموده اند که اوج جهالت آنان را نشان می‌دهد.
در واکنش به این جنایت رهبری حکومت وحدت ملی به نیروهای امنیتی کشور فرمان داده است تا با تمام توان برای بازپس گیری قریه میرزاولنگ ولسوالی صیاد اقدام و عاملان این جنایت نابخشودنی را سرکوب و نابود نمایند.
همچنان به مسوولان وزارت صحت‌عامه و وزارت دولت در امور حوادث نیز وظیفه سپرده شده است که برای رسیدگی به بیجا شدگان و مجروحان قریه میرزاولنگ اقدامات لازم را انجام دهند.
در حالی که این حادثهٔ غم‌انگیز را به مردم افغانستان به ویژه خانواده‌های شهدا تسلیت عرض می‌دارم، از خداوند کریم برای شهدای این رویداد، جنت فردوس و برای مجروحان آن، صحتمندی مجدد استدعا می نمایم.